EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Dotacje UE


INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PROJEKTU „INTERAKTYWNY SYSTEM DO DOBORU SUCHEJ PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW OPARTY O SPARAMETRYZOWANĄ DOKUMENTACJĘ 3D"

04 kwietnia 2017

Fundusze Europejskie Program Regionalny-logo

EkoWodrol Spółka z o.o. rozpoczyna realizację projektu pt.: „Interaktywny system do doboru suchej przepompowni ścieków oparty o sparametryzowaną dokumentację 3D" dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest opracowanie w pełni sparametryzowanego, z wykorzystaniem technik projektowania adaptacyjnego, innowacyjnego projektu wzorniczego, będącego prototypem suchej przepompowni ścieków. W wyniku realizacji projektu poszerzy potencjalny rynek odbiorców i przyczyni się do zwiększenia efektywności (skrócenie czasu) doborów i projektowania suchej przepompowni ścieków.

Wartość projektu: 58 600,00 zł

Wkład funduszy europejskich: 85 %


ODPOWIEDŹ - DOTYCZY PRZETARGU NA ZAKUPY URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA DO PROJEKTU Z NCBIR

03 kwietnia 2017

Odpowiedź na zapytanie ofertenta - dotyczy przetargu na zakupy urządzeń i wyposażenia do projektu z NCBIR.


ZMIANA TREŚCI ZAPYTANIA O CENĘ I ZAŁĄCZNIKA NR 3 - DOTYCZY PRZETARGU DO PROJEKTU Z NCBiR

31 marca 2017

Zmiana treści zapytania o cenę i załącznika nr 3.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij