EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

TARGI DLA KLIENTÓW EKOWODROLU

13 czerwca 2017

EKOWODROL Koszalin,Targi dla Klientów

30 czerwca br. od godziny 9:00 – 15:00 organizujemy TARGI DLA KLIENTÓW EKOWODROLU.

Na parkingu „za tujami” w 16 namiotach zaprezentują się nasi dostawcy.

Każdy uczestnik targów otrzyma pamiątkowy gadżet.

Natomiast klienci dokonujący w tym dniu zakupów, wezmą udział w losowaniu tabletu marki Lenowo.


ZAKOŃCZENIE KONTRAKTU - OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI ROSNOWO

05 czerwca 2017

EKOWODROL  Sp. Z o.o. Koszalin, oczyszczalnia ścieków w miejscowości Rosnowo

Dnia 2 czerwca 2017 roku odbył się oficjalny odbiór oczyszczalni ścieków w miejscowości Rosnowo, gmina Manowo. W modernizowanej oczyszczalni zastosowano technologię wysokosprawnego oczyszczania ścieków w procesie osadu czynnego w reaktorach sekwencyjnych typu SBR.

Natomiast gospodarka osadowa została oparta na wydzielonej biologicznej stabilizacji tlenowej i higienizacji wapnem, sterowana zintegrowanym programem z pełną wizualizacją.


KARTKA Z KALENDARZA EKOWODROLU - CZERWIEC

01 czerwca 2017

EKOWODROL Koszalin, kalendarz 2017, czerwiec. Koszaliński browar - założony w 1868 r. Dziś produkuje 650 000 hektolitrów piwa Brok. W tym samym kompleksie znajduje się minibrowar restauracyjny „Kowal”.

CZERWIEC - to szósty miesiąc, który ma 30 dni. Jego nazwa wywodzi się od koloru czerwonego. Dawniej czerwony barwnik do tkanin wyrabiano z owada czerwca, który był zbierany właśnie w tym miesiącu. 21 czerwca następuje letnie przesilenie Słońca. Wtedy w Polsce dzień trwa najdłużej, natomiast noc jest najkrótsza. W czerwcu kończy się wiosna, a zaczyna się lato.

POLSKIE PRZYSŁOWIA LUDOWE NA CZERWIEC • W czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze. • Czerwiec na maju zwykle się wzoruje, jego pluchy, pogody, często naśladuje. • Gdy czerwiec chłodem i wodą szafuje, to zwykle rok cały popsuje. • Czerwiec temu się zieleni, kto do pracy się nie leni.

Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

http://ekowodrol.pl/o-nas/firmowe-kalendarze.html


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij