EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

OTRZYMALIŚMY DOTACJĘ OD MNiSW - INICJATYWA TECHNOLOGICZNA

06 listopada 2007

W październiku 2007 roku, Zespół Badawczo-Rozwojowy Spółki EkoWodrol z Koszalina, kierowany przez mgr inż. Mirosława Szustera, otrzymał trzecią dotację w ramach przedsięwzięcia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Gospodarka oparta na polskich innowacjach - Inicjatywa Technologiczna I" na realizację typoszeregu urządzeń do ścieków o zmniejszonej uciążliwości dla środowiska.


Gepardy Biznesu

11 października 2007

00386_gepardy

Z przyjemnością informuję, że w dniu wczorajszym tj. 10 października 2007 r. w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, z rąk Dyrektora Klubu Gepardów Biznesu, Prezes odebrał dyplom GEPARDY BIZNESU 2007.


STOSOWANIE NORM ZHARMONIZOWANYCH

22 sierpnia 2007

00384_inzynier

Już od pewnego czasu trwa dyskusja na temat dobrowolności stosowania Polskich Norm.

W aktualnym wydaniu miesięcznika "Inżynier budownictwa" nr 7/8 2007 w zamieszczono głos naszego kolegi Janusza Witanowskiego dotyczący tego problemu. W polemice wzięli udział także inni inżynierowie.

Stwierdzili jednoznacznie, że stosowanie norm zharmonizowanych jest obowiązkowe w stosunku do wyrobów budowlanych zgodnie z Dyrektywą 89/106/EWG.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij