EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

SPOŁECZNE ZAANGAŻOWANIE

12 czerwca 2008

podziękowanie KIPH

Miło nam jest poinformować, że w dniu 11 czerwca 2008 r. na uroczystej Gali Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej otrzymaliśmy dyplom za udział w Projekcie „TELEPRACA SZANSĄ NA ZWALCZANIE NIERÓWNOŚCI I DYSKRYMINACJI NA RYNKU PRACY” oraz podziękowanie za społeczne zaangażowanie w zwalczaniu dyskryminacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy.


Zapraszamy na targi WOD – KAN 2008

23 maja 2008

00622_wod_kan

W dniach 27 - 29 maja w Bydgoszczy odbędą się XVI Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD – KAN 2008”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - Namiot B stoisko nr 19.


CENT FOR FUTURE 2008

20 maja 2008

dyplom Cent For Future

21 kwietnia br. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów IV edycji konkursu „Cent for Future”.
Galę zorganizował Polish Market-Economic Magazine i Rynek Polsk. W kategorii „Produkt z przyszłością” z pośród tylko 15-tu wyróżnionych województw i tylko po jednym przedstawicielu z danego województwa, nasz firma uzyskała „Cent for Future” za zawór zwrotny kolanowy SZUSTERsystem.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij