EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

ŚWIADECTWO OCHRONNE NA ZNAK TOWAROWY EkoMonitor i WYPORNICA

08 lipca 2008

EkoMonitor

Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej na podstawie przepisów ustawy z dnia 30.06.2000 r. Prawo własności przemysłowej, udzielił przedłużenia na rzecz EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie, prawa ochrony na znak towarowy EkoMonitor i WYPORNICA.


RZETELNA FIRMA

03 lipca 2008

KRD rekomenduje

Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami.


CERTYFIKAT CE NA ZAWÓR COMBI

13 czerwca 2008

certyfikat

30.05.2008r. nasza firma EkoWodrol Sp. z o.o. uzyskała certyfikat CE na zawory zwrotne kolanowe SZUSTER system typu COMBI, który uznać można za paszport na rynki Unii Europejskiej.

EkoWodrol Sp. z o.o., jako jedyny producent opatentowanych zaworów zwrotnych kolanowych, oznacza zawory znakiem CE i jednoznacznie deklaruje, że zawór spełnia wszystkie przepisy normy zharmonizowanej PN-EN 12050-4 oraz dyrektywy 89/106/EWG.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij