EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

Z SERII - TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO

21 sierpnia 2008

BAŁTYCKI TEATR DRAMATYCZNY KOSZALIN

Wszystkie działania zmierzają do urzeczywistnienia misji naszej firmy "Tworzymy przyjazne środowisko" zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Zewnętrzne to nasi klienci i partnerzy, a także otaczające nas środowisko w sensie globalnym. Natomiast wewnętrzne - to relacje pomiędzy ludźmi tworzącymi naszą firmę i zaangażowanymi w realizację misji.


SAVOIR-VIVRE W BIZNESIE

05 sierpnia 2008

02542_we_would_like_to_thank

Jak widać w załączonym pliku savoir-vivre w biznesie nie tylko, że obowiązuje ale jest rzeczą bezdyskusyjną. Czy wszyscy o tym pamiętają?


MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

11 lipca 2008

certyfikat

Nasi koledzy Wojtek Witkiewicz i Rafał Wojciechowski zdali egzaminy ( naprawdę bardzo trudne) i uzyskali międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami - Certified Project Management Associate. Gratulujemy!!!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij