EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KONFERENCJE W EKOWODROL?

02 marca 2009

02844_obraz_003

Tak to możliwe i bardzo prawdopodobne -nowoczesny rzutnik, automatyczny ekran, przyciemniane oświetlenie, klimatyzacja oraz dobrej jakości nagłośnienie wpłynęły na duże zainteresowanie firm zewnętrznych organizacją tego typu imprez w naszej firmie.

Już w 2008 roku firma Torn (oświetlenia) jako pierwsza zorganizowała spotkanie w auli EkoWodrol.

W 2009 roku zainteresowanie nie zmalało pomimo, że mamy dopiero miesiąc marzec konferencje zorganizowały już dwie firmy - Vaillant (pompy ciepła) oraz Astat (styczniki, przekaźniki).


50 LAT TRADYCJI I DOŚWIADCZENIA

13 stycznia 2009

02846_50_lat

W 2009 roku świętowaliśmy dostojny jubileusz- pięćdziesięciolecie naszej firmy.

W 50-letnią tradycję firmy WODROL, wspaniale wpisuje się działalność spółki EkoWodrol, której współwłaścicielami są pracownicy.

A wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych, znanego na rynku pod nazwą WODROL.

50-letnia tradycja, jakość, innowacyjność oraz zaangażowanie wszystkich pracowników spowodowały obdarzenie firmy wyjątkowym zaufaniem naszych klientów i partnerów. Dziękujemy.

TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO - to wyróżnia nas na rynku i stawia w gronie liderów.


ZAPROSZENIE - POLLUTEC 2008

21 listopada 2008

02555_pollutec_2008

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji podczas 23-ich Międzynarodowych Targów Urządzeń, Technologii i Usług na Rzecz Ochrony Środowiska – Pollutec 2008, które odbędą się w dniach 02 - 05 grudnia w Lyonie.

Na stoisku zaprezentujemy innowacyjne kolanowe zawory zwrotne SZUSTER system, które znalazły się na liście 25 projektów polskich firm i instytucji badawczych wybranych do promowania na stoisku narodowej ekspozycji „Polska Nauka i Innowacje dla Środowiska.”

Unikalne w skali światowej zawory zwrotne kolanowe SZUSTER system do ścieków, o wysokiej niezawodności, spełniające jako jedyne z nielicznych wymogi normy EN 12050-4 (pełne otwarcie zaworu dla prędkości przepływu od 0,7 m/s).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 061 w hali nr 6, aleja BC.

Prezes Zarządu

(-)Lech Wojciechowski


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij