EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

ZAPROSZENIE NA TARGI WOD – KAN 2009

23 kwietnia 2009

02879_zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska EkoWodrol na XVII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2009 w dniach 26-28 maja br.

Podczas targów zaprezentujemy gamę naszych certyfikowanych, nowych przepompowni ścieków wykorzystujących innowacyjne zawory zwrotne SZUSTER system:

  • pneumatyczną EPP

  • suchą EDP

  • przydomową ELP wykorzystującą innowacyjne złącze hakowe

Nasi przedstawiciele będą oczekiwać na Państwa na stoisku nr 1 zewnętrznych terenach wystawienniczych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


PRZEJRZYSTA FIRMA

10 kwietnia 2009

02851_przejrzysta_firma

Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA nadawany za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich do Dun and Bradstreet Poland. Numer DUNS: 422255414 marzec 2009 Certyfikat ważny przez rok od jego nadania.


EkoWodrol Zaprasza na targi WASSER BERLIN

21 marca 2009

02837_wasser_berlin_2009_rgb_en_neu_2_

EkoWodrol - współwystawca (Eko-Systemy Sp. z o.o.) ma zaszczyt poinformować iż po raz pierwszy w swojej historii weźmie udział w międzynarodowych targach WASSER BERLIN. Na stoisku (301 hala 3.2) zaprezentowane zostaną - unikalne w skali światowej zawory zwrotne kolanowe SZUSTER system do ścieków, o wysokiej niezawodności, spełniające jako jedne z nielicznych wymogi normy EN 12050-4 (pełne otwarcie zaworu dla prędkości przepływu od 0,7m/s).

WASSER BERLIN to międzynarodowe miejsce spotkań będące idealnym połączeniem teorii i praktyki w ramach targów branżowych i kongresu na temat wody i ścieków. Towarzyszący targom kongres WASSER BERLIN stanowi forum dyskusyjne dla specjalistów z całego świata zajmujących się problematyką wody i scieków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 301 w hali 3.2.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij