EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KONTRAKT – ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W JUCHOWIE

07 lipca 2017

EKOWODROL Sp. z o.o. KOSZALIN, ZAZ w Juchowie

Kontrakt: "Zwiększenie dostępności usług społecznych na terenie Powiatu Szczecineckiego poprzez stworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Juchowie".

Zakład Aktywności Zawodowej powstanie w Juchowie koło Bornego Sulinowa z udziałem unijnych funduszy.

ZAZ oprze swoją działalność o rolnictwo i przetwórstwo ekologiczne. Oprócz działalności rolniczej i ekologicznej, ZAZ postawi na usługi związane z ochroną przyrody, pielęgnację otoczenia oraz rękodzielnictwo. Surowce do produkcji pochodzić będą z własnych upraw, jak również z gospodarstwa prowadzonego przez spółkę rolniczą Juchowo.

W nowym miejscu zatrudnionych zostanie 50 pracowników ze znaczną bądź umiarkowaną niepełnosprawnością, głównie intelektualną. Opiekę nad nimi sprawować będzie 16-osobowy personel. Dodatkowo podopieczni Zakładu zostaną objęci szkoleniami zawodowymi, które nie tylko podniosą ich kwalifikacje, ale także przygotują do zatrudnienia na otwartym rynku pracy.


KARTKA Z KALENDARZA EKOWODROLU - LIPIEC

01 lipca 2017

EKOWODROL Koszalin, kalendarz 2017, lipiec - Amfiteatr - jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli Koszalina. Z okazji ogólnopolskich dożynek w 1975 r. dobudowano jedyny w swoim rodzaju dach projektu prof. Jana Filipkowskiego.
Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

LIPIEC - to siódmy miesiąc w roku, który ma 31 dni. Nazwa miesiąca pochodzi od kwitnących w tym czasie lip. Lipiec jest miesiącem letnim, który powinien charakteryzować się upalną pogodą, słońcem i ciepłymi nocami.

POLSKIE PRZYSŁOWIA LUDOWE NA LIPIEC • W lipcu upały, wrzesień doskonały • Gdy w lipcu świeci słońce to plaże są gorące • W lipcu upały, styczeń mroźny cały.

Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

http://ekowodrol.pl/o-nas/firmowe-kalendarze.html


ZAKOŃCZENIE KONTRAKTU – ROZBUDOWA SUV W MIEJSCOWOŚCI CZERSK KOSZALIŃSKI

14 czerwca 2017

EKOWODROL Sp. a o.o. Koszalin, SUV Czersk Koszaliński

13 czerwca 2017 r. nastąpiło uroczyste otwarcie zmodernizowanej przez spółkę EkoWodrol Stacji Uzdatniania Wody wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Czersk Koszaliński, gm. Świeszyno.

Powyższa inwestycja przyczyni się przede wszystkim do poprawy jakości wody, a także do dalszego rozwoju infrastruktury w gminie, co wpłynie bezpośrednio na zwiększenie atrakcyjności obszaru gminy zarówno dla potencjalnych mieszkańców, jak i inwestorów.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij