EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

ZAPROSZENIE - POLLUTEC 2008

21 listopada 2008

02555_pollutec_2008

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji podczas 23-ich Międzynarodowych Targów Urządzeń, Technologii i Usług na Rzecz Ochrony Środowiska – Pollutec 2008, które odbędą się w dniach 02 - 05 grudnia w Lyonie.

Na stoisku zaprezentujemy innowacyjne kolanowe zawory zwrotne SZUSTER system, które znalazły się na liście 25 projektów polskich firm i instytucji badawczych wybranych do promowania na stoisku narodowej ekspozycji „Polska Nauka i Innowacje dla Środowiska.”

Unikalne w skali światowej zawory zwrotne kolanowe SZUSTER system do ścieków, o wysokiej niezawodności, spełniające jako jedyne z nielicznych wymogi normy EN 12050-4 (pełne otwarcie zaworu dla prędkości przepływu od 0,7 m/s).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 061 w hali nr 6, aleja BC.

Prezes Zarządu

(-)Lech Wojciechowski


Polska Nauka i Innowacje dla Środowiska EkoWodrol w ogólnopolskim projekcie

19 listopada 2008

Innowacyjne zawory zwrotne SZUSTER system na POLEKO 2008

Projekt obejmuje promocję polskich eko-innowacji podczas targów POLEKO w Poznaniu oraz POLLUTEC w Lyonie. Pośród wyłonionych w drodze konkursu 25 technologii 21 zostało zgłoszonych przez instytuty a tylko 4 przez firmy. W tym elitarnym gronie znalazł się EkoWodrol z swoimi produktami - innowacyjnymi zaworami zwrotnymi SZUSTER system.


BCC REKOMENDACJA

20 października 2008

BCC rekomendacja

Firma jest członkiem Business Centre Club organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij