EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

EkoWodrol Zaprasza na targi WASSER BERLIN

21 marca 2009

02837_wasser_berlin_2009_rgb_en_neu_2_

EkoWodrol - współwystawca (Eko-Systemy Sp. z o.o.) ma zaszczyt poinformować iż po raz pierwszy w swojej historii weźmie udział w międzynarodowych targach WASSER BERLIN. Na stoisku (301 hala 3.2) zaprezentowane zostaną - unikalne w skali światowej zawory zwrotne kolanowe SZUSTER system do ścieków, o wysokiej niezawodności, spełniające jako jedne z nielicznych wymogi normy EN 12050-4 (pełne otwarcie zaworu dla prędkości przepływu od 0,7m/s).

WASSER BERLIN to międzynarodowe miejsce spotkań będące idealnym połączeniem teorii i praktyki w ramach targów branżowych i kongresu na temat wody i ścieków. Towarzyszący targom kongres WASSER BERLIN stanowi forum dyskusyjne dla specjalistów z całego świata zajmujących się problematyką wody i scieków.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 301 w hali 3.2.


KONFERENCJE W EKOWODROL?

02 marca 2009

02844_obraz_003

Tak to możliwe i bardzo prawdopodobne -nowoczesny rzutnik, automatyczny ekran, przyciemniane oświetlenie, klimatyzacja oraz dobrej jakości nagłośnienie wpłynęły na duże zainteresowanie firm zewnętrznych organizacją tego typu imprez w naszej firmie.

Już w 2008 roku firma Torn (oświetlenia) jako pierwsza zorganizowała spotkanie w auli EkoWodrol.

W 2009 roku zainteresowanie nie zmalało pomimo, że mamy dopiero miesiąc marzec konferencje zorganizowały już dwie firmy - Vaillant (pompy ciepła) oraz Astat (styczniki, przekaźniki).


50 LAT TRADYCJI I DOŚWIADCZENIA

13 stycznia 2009

02846_50_lat

W 2009 roku świętowaliśmy dostojny jubileusz- pięćdziesięciolecie naszej firmy.

W 50-letnią tradycję firmy WODROL, wspaniale wpisuje się działalność spółki EkoWodrol, której współwłaścicielami są pracownicy.

A wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych, znanego na rynku pod nazwą WODROL.

50-letnia tradycja, jakość, innowacyjność oraz zaangażowanie wszystkich pracowników spowodowały obdarzenie firmy wyjątkowym zaufaniem naszych klientów i partnerów. Dziękujemy.

TWORZYMY PRZYJAZNE ŚRODOWISKO - to wyróżnia nas na rynku i stawia w gronie liderów.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij