EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

NASZ KALENDARZ NA 2010 ROK

20 listopada 2009

kalendarz 2010 - 1 strona

Szata graficzna naszego kalendarza na 2010 rok powraca do wzoru z lat ubiegłych. Dlaczego? Ponieważ bardzo proszono nas, aby można było kontynuować oprawianie obrazów. Znamy osoby, u których na ścianach wiszą prawie wszystkie reprodukcje akwarel Pana Andrzeja Tyszeckiego zawarte we wcześniejszych kalendarzach.

Tegoroczny kalendarz jest jednak inny. Wszystko wyjaśnia przedmowa Pana Andrzeja Tyszeckiego zawarta na pierwszej stronie.

A oto jej treść: Firma EkoWodrol w wydawanych przez siebie kalendarzach, stara się rokrocznie obok prezentacji swoich usług propagować wartości piękna otaczającego nas świata, ukazując dorobek rąk i umysłu człowieka. Czyni to tym razem poprzez prezentację również poezji, poprzez liryczność jej duszy. Wiersz zawsze staje się wierszem, gdy zdołamy go odebrać, jako tekst o nas i do nas – jakbyśmy go współtworzyli. Taka identyfikacja odsłania przeżycia poetyckie, odróżnia utwór artystyczny od innych „informacyjnych” przekazów, choćby nas nie dotyczyły. Piszemy wiersze, kiedy mamy ze sobą jakiś problem, z którym inaczej niż poetycko nie potrafimy się uporać.


PODZIĘKOWANIE ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH TIWS KIELCE

10 października 2009

EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas II edycji Międzynarodowych Targów Infrastruktura Wodno-Ściekowa TIWS w Kielcach.

Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszymi innowacyjnymi produktami: •Pneumatyczna przepompownia ścieków EPP •Sucha przepompownia ścieków EDP •Kolanowe, kulowe zawory zwrotne SZUSTER system – ESK 01,ESK 11, COMBI 01, COMBI 11

Mamy nadzieję, że spotkania te będą podstawą do nawiązania partnerskiej współpracy.


SANKO - Rezygnacja z produkcji

17 września 2009

04330_przepompownie2

EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie postawiła na innowacyjność.

Od 2007 roku EkoWodrol tworzy własne oryginalne produkty związane z techniką pompową zgodne z zasadniczymi postanowieniami zawartymi w dyrektywach Unii Europejskiej.

EkoWodrol założył, że przyszłość rynku w zakresie pompowni ściekowych należy do wszelkiego rodzaju rozwiązań z suchą lokalizacją pomp wirowych oraz tłoczni pneumatycznych, co wielokrotnie było sygnalizowane przez firmę zarówno na targach branżowych w Bydgoszczy (WOD-KAN), Monachium (IFAT) i Berlinie (Wasser Berlin), jak i w licznych publikacjach zamieszczanych w prasie fachowej.

Z powyższych przesłanek wynika odstąpienie przez EkoWodrol z konkurencji na rynku tradycyjnych pompowni sieciowych z pompami zatapialnymi, gdzie występuje bezpośrednie oddziaływanie środowiska ściekowego na organizm człowieka.

EkoWodrol Sp. z o.o. informuje, że promowana od ponad dziesięciu lat produkcja pompowni wg technologii SANKO nie będzie kontynuowana.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij