EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

GEPARDY BIZNESU

20 maja 2010

05919_gepardy_biznesu_dla_ekowodrol

W dniu 19 maja na uroczystej gali III edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2008 nasza firma została wyróżniona za dynamiczny wzrost wartości rynkowej.


INWESTYCJA 2010

19 maja 2010

Dyplom INWESTYCJA 2010

W dniu 15 maja 2010 r., podczas uroczystej gali odbyła się inauguracja 42. Koszalińskich Dni Techniki, na której nastąpiło ogłoszenie wyników konkursów gospodarczych.

Nasza firma została laureatem w kategorii Inwestycja 2010 za:

„Remont i rozbudowę siedziby firmy z zapleczem usługowo-handlowym wraz z zagospodarowaniem terenu”.

Tą prestiżową i wyjątkową nagrodą po raz pierwszy jest porcelanowy obraz wykonany przez koszalińską artystkę dr Monikę Zawierowską-Łozińską z Koszalińskiej Politechniki i tradycyjny dyplom.


ZAPRASZAMY NA TARGI WOD-KAN W BYDGOSZCZY

17 maja 2010

05889_logo_wod_kan

Zaproszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr Z321(zewnętrzne tereny wystawiennicze) podczas trwania Targów WOD-KAN w Bydgoszczy w dniach 18-20.05.2010r.

Na stoisku zaprezentujemy nasze unikalne produkty dla gospodarki wodno-ściekowej:

• kolanowe kulowe zawory zwrotne SZUSTER system

• przepompownię pneumatyczną EPP

• przepompownię suchą EDP

• oraz nowość, kolumny odpowietrzająco- napowietrzające EKON, EKOS z funkcją ciśnieniowego płukania oraz opróżniania rurociągu

Mamy także zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w KONFERENCJI EKOWODROL w dniach 18 oraz 19 maja, godz. 12:00, sala konferencyjna nr 3 - wejście z hali E, na temat:

"Aspekty bezpieczeństwa i higieny obsługi przepompowni ścieków i studzienek napowietrzająco - odpowietrzających".


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij