EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

SREBRNE Godło Quality International 2009

02 czerwca 2009

08053_qi_2009

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Kapituła Konkursu Forum Jakości Quality International 2009 podała ostateczne wyniki, na podstawie których EKOWODROL Sp. z o.o. zakwalifikował się do grona zwycięzców i uhonorowany został Srebrnym Godłem Quality International 2009 za zawór zwrotny kulowy kolanowy SZUSTER system typ COMBI.

Programowi patronuje Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polskie Forum ISO.

Forum Jakości Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania.


DZIĘKUJEMY

30 maja 2009

03432_podziekowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane zainteresowanie naszym stoiskiem na targach WOD-KAN a w szczególności innowacyjną pneumatyczną przepompownią ścieków EPP.


ZAPROSZENIE NA TARGI WOD – KAN 2009

23 kwietnia 2009

02879_zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska EkoWodrol na XVII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2009 w dniach 26-28 maja br.

Podczas targów zaprezentujemy gamę naszych certyfikowanych, nowych przepompowni ścieków wykorzystujących innowacyjne zawory zwrotne SZUSTER system:

  • pneumatyczną EPP

  • suchą EDP

  • przydomową ELP wykorzystującą innowacyjne złącze hakowe

Nasi przedstawiciele będą oczekiwać na Państwa na stoisku nr 1 zewnętrznych terenach wystawienniczych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij