EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

REKRUTACJA - Kierownik / Manager Działu Sprzedaży

13 sierpnia 2010

Kierownik / Manager Działu Sprzedaży

Jeżeli chcesz pracować w firmie gdzie możesz być zawsze przed konkurencją. Jeśli masz doświadczenie w branży B2B, w kreowaniu solidnych relacji z klientami, budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedawców oraz jesteś ekspertem we wdrażaniu nowych relacji z klientami –  poszukujemy właśnie Ciebie!

Prosimy aplikować na ofertę na stronie http://rekrutacja.ekowodrol.pl/

Proces rekrutacyjny trwa wyłącznie elektronicznie.


POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI 2010

28 czerwca 2010

Godło Polski Produkt Przyszłości 2010

Finał XIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości 2010.

23 czerwca 2010 w hotelu Westin w Warszawie podczas gali wręczenia nagród XIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości nagrody i wyróżnienia odebrało 10 laureatów. Członkowie Kapituły Konkursu, pod przewodnictwem Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Pani Bożeny Lublińskiej-Kasprzak dokonali wyboru najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Wyróżnienie Polski Produkt Przyszłości w kategorii „Wyrób przyszłości w fazie wdrożeniowej” otrzymał projekt pt.: „Pneumatyczna przepompownia ścieków EPP” zgłoszony przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. z Koszalina.

Polski Produkt Przyszłości ma rangę wyjątkową. Stanowi szczególny wyraz uznania dla osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które dzięki swojej funkcjonalności i nowoczesności mają ogromną szansę odnieść sukces na światowym rynku.


26 czerwca – Zgromadzenie Wspólników EkoWodrol Sp. z o.o.

28 czerwca 2010

Tadeuszowi Ziuko - były przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki EkoWodrol

Udzielono absolutorium poszczególnym członkom Zarządu i Rady Nadzorczej za rok 2009.

Powołano nową Radę Nadzorczą w składzie: ·Katarzyna Puchalska ·Włodzimierz Lipski ·Oktawiusz Osoś

Członkami Zarządu zostali: ·Zbigniew Chudzik ·Paweł Kaczmarek ·Lech Wojciechowski

Prezes w imieniu pracowników firmy EkoWodrol Sp. z o.o. i swoim własnym podziękował: Panu Tadeuszowi Ziuko, przewodniczącemu Rady Nadzorczej Spółki EkoWodrol za długoletnią, rzetelną współpracę i okazaną sympatię do firmy, życząc jednocześnie wielu sukcesów w dalszej działalności zawodowej, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Panu Włodzimierzowi Lipskiemu, wiceprezesowi Spółki EkoWodrol i Panu Zdzisławowi Adamczykowi, członkowi Rady Nadzorczej Spółki EkoWodrol za długoletnią, rzetelną pracę i profesjonalizm. (…) Sukcesy naszej firmy w dużej mierze zależały od Panów fachowości, zaangażowaniai poświęcenia. Doceniając Panów udział w osiąganiu aktualnej pozycji rynkowej, mam nadzieję na spędzenie jeszcze wielu wspólnych lat w naszej firmie

Panu Czesławowi Śliwińskiemu, członkowi Rady Nadzorczej Spółki EkoWodrol za wieloletnią, rzetelną pracę i profesjonalizm na swoim stanowisku pracy. (…) Zdaję sobie sprawę, że sukcesy naszej firmy w dużej mierze zależały od Pana fachowości i zaangażowania. W związku z nowym etapem, jaki następuje w Pana życiu, życzę, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzę również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij