EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH TIWS KIELCE

14 października 2010

07430_podziekowanie_tiws_kielce

Szanowni Państwo,

dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas III Międzynarodowych Targów Infrastruktura Wodno – Ściekowa TIWS w Kielcach. Jest nam niezmiernie miło, że nasze innowacyjne produkty spotkały się z tak dużym uznaniem z Państwa strony. Mamy nadzieję, że odbyte spotkania będą podstawą do nawiązania przyszłej współpracy.

Zapraszamy także do zadawania pytań. W celu uzyskania informacji nt. innowacyjnych produktów SZUSTER system prosimy o kontakt.

Dział sprzedaży i marketingu


DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH IFAT

20 września 2010

07432_podziekowanieifat

Szanowni Państwo,

Targi IFAT w Monachium są za nami. Z tej okazji chcielibyśmy bardzo podziękować Państwu za liczne, interesujące rozmowy oraz okazane wsparcie.

Targi IFAT potwierdziły, iż istnieje ogromne zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w sektorze wodno- kanalizacyjnym.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasze produkty spotkały się z tak entuzjastycznym przyjęciem z Państwa strony.

Mamy nadzieję, iż zawory zwrotne SZUSTER system spełnią Państwa oczekiwania i będą wykorzystywane w urządzeniach na całym świecie. Nasze Centrum Innowacyjnych Technologii nieustannie pracuje nad nowymi pomysłami, które w jeszcze większym stopniu sprostają Państwa Potrzebom.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dział Sprzedaży i Marketingu


ZAPROSZENIE NA TARGI IFAT

07 września 2010

stoisko EkoWodrol

Spółka EkoWodrol ma zaszczyt zaprosić wszystkich obecnych oraz przyszłych klientów do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska, Kanalizacji i Gospodarki Odpadami-IFAT ENTSORGA 2010.

Targi odbędą się w dniach 13–17 września 2010 roku w Monachium w Centrum Targowym Neue Messe München.

Na stoisku (209 hala A6) zaprezentujemy szereg naszych innowacyjnych produktów SZUSTER system dla gospodarki wodno ściekowej.

Będą to:

-innowacyjne kolanowe kulowe zawory zwrotne

-kolumny napowietrzająco – odpowietrzające z możliwością płukania rurociągu w dowolnym kierunku oraz pełną obsługą z poziomu terenu

-suche oraz pneumatyczne przepompownie ścieków.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij