EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

PODZIĘKOWANIE ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH TIWS KIELCE

10 października 2009

EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, dziękuje za odwiedzenie naszego stoiska podczas II edycji Międzynarodowych Targów Infrastruktura Wodno-Ściekowa TIWS w Kielcach.

Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszymi innowacyjnymi produktami: •Pneumatyczna przepompownia ścieków EPP •Sucha przepompownia ścieków EDP •Kolanowe, kulowe zawory zwrotne SZUSTER system – ESK 01,ESK 11, COMBI 01, COMBI 11

Mamy nadzieję, że spotkania te będą podstawą do nawiązania partnerskiej współpracy.


SANKO - Rezygnacja z produkcji

17 września 2009

04330_przepompownie2

EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie postawiła na innowacyjność.

Od 2007 roku EkoWodrol tworzy własne oryginalne produkty związane z techniką pompową zgodne z zasadniczymi postanowieniami zawartymi w dyrektywach Unii Europejskiej.

EkoWodrol założył, że przyszłość rynku w zakresie pompowni ściekowych należy do wszelkiego rodzaju rozwiązań z suchą lokalizacją pomp wirowych oraz tłoczni pneumatycznych, co wielokrotnie było sygnalizowane przez firmę zarówno na targach branżowych w Bydgoszczy (WOD-KAN), Monachium (IFAT) i Berlinie (Wasser Berlin), jak i w licznych publikacjach zamieszczanych w prasie fachowej.

Z powyższych przesłanek wynika odstąpienie przez EkoWodrol z konkurencji na rynku tradycyjnych pompowni sieciowych z pompami zatapialnymi, gdzie występuje bezpośrednie oddziaływanie środowiska ściekowego na organizm człowieka.

EkoWodrol Sp. z o.o. informuje, że promowana od ponad dziesięciu lat produkcja pompowni wg technologii SANKO nie będzie kontynuowana.


TURBINY WIATROWE W OFERCIE EKOWODROLU

12 sierpnia 2009

Turbina VAWT o mocy 4 kW

Turbiny VAWT (ang. Vertical Axis Wind Turbine – turbina wiatrowa o pionowej osi obrotu) zyskują coraz większą popularność w Europie i na świecie. Dzięki wielu możliwościom zastosowań , kompaktowym rozmiarom oraz estetycznemu wyglądowi właśnie ten typ turbin jest coraz częściej wybieranym sposobem na uzyskanie czystej, ekologicznej energii.

Turbiny oferowane przez firmę EkoWodrol są produkowane przez rozpoznawalną amerykańską firmę Urban Green Energy, posiadającą długoletnią tradycję w produkcji turbin i generatorów.

Dlaczego warto rozważyć instalację turbiny o pionowej osi obrotu?


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij