EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

WRZESIEŃ - AKWARELA Z NASZEGO KALENDARZA – OKOLICE OSIEDLA KOSZALIN- ŁABUSZ

01 września 2018

EKOWODROL Koszalin, kartka z kalendarza - wrzesień

…zabudowania, których kiedyś nie będzie, lub już nie ma…

Łabusz – część miasta Koszalina, w jego północnej części położona nad jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Teren Łabusza znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego.

Łabusz i Jamno zostały przyłączone jako część miasta Koszalina 1 stycznia 2010. Wcześniej miała status wsi, będącej siedzibą sołectwa w gminie Będzino.

Koszalin utworzył jednostkę pomocniczą miasta – osiedle "Jamno-Łabusz", które obejmuje części miasta: Jamno i Łabusz. Organem uchwałodawczym osiedla jest rada osiedla, która liczy 15 członków. Organem wykonawczym jest zarząd osiedla składający się z 3 osób (przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, sekretarza).

Nazwę Łabusz wprowadzono urzędowo w 1948 roku, zastępując poprzednią niemiecką nazwę wsi Labus.

Autor akwareli: arch. Andrzej Tyszecki

http://ekowodrol.pl/o-nas/firmowe-kalendarze.html


Z NASZEJ BUDOWY: ZŁOTORYJA, OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

01 września 2018

EKOWODROL Koszalin, Oczyszczalnia Ścieków w Złotoryi

Złotoryjska oczyszczalnia zbudowana została blisko 30 lat temu i należała wówczas do najnowocześniejszych obiektów w regionie. Obecnie ma problemy z zachowaniem norm czystości określonych w pozwoleniu wodno-prawnym na zrzut ścieków oczyszczonych.

Modernizacja oczyszczalni jest realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Oczyszczalnia ścieków w Złotoryi jest oczyszczalnią mechaniczno-biologiczną, która została zaprojektowana na przyjęcie 14 500m3 ścieków na dobę. Układ technologiczny przewiduje usuwanie ze ścieków związków węgla, fosforu i azotu.

A tak na marginesie - oczyszczalnię upodobały sobie gołębie. Jest ich mnóstwo.


WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA CRM

31 sierpnia 2018

10100_it_cube_miniatura

Dział Sprzedaży Nowych Produktów wdrożył oprogramowanie ITCube , które zapewnia efektywne zarządzanie relacjami z klientami firmy.

Jesteśmy przekonani, iż wdrożenie przyczynie się do zwiększenia poziomu satysfakcji naszych odbiorców oraz partnerów biznesowych.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij