EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol-60lat

60 lat - bezcenne doświadczenie z tradycją w tle

W 2019 roku świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia naszej firmy. 60 lat to sporo czasu ... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

II ETAP KONKURSU „INWESTYCJA ROKU WOD-KAN 2018”

26 kwietnia 2019

EKOWODROL SP z O.O. Koszalin,  II ETAP KONKURSU „INWESTYCJA ROKU WOD-KAN 2018”

Do II etapu konkursu „Inwestycja roku wod-kan 2018” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” w trójce najlepszych inwestycji wod.-kan. zrealizowanych w Polsce w kategorii do 30 tys. mieszkańców zakwalifikowały się dwie nasze budowy:

• Modernizacja oczyszczalni ścieków w Złotoryi, gdzie EkoWodrol był konsorcjantem,

• Rozbudowa i modernizacja komunalnej oczyszczalni ścieków w Trzebiatowie, gdzie EkoWodrol był generalnym wykonawcą.


NOMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI

18 kwietnia 2019

EKOWODROL SP. Z O.O. KOSZALIN,  nominacja do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku -Wierszyno oczyszczalnia ścieków

EkoWodrol Sp. z o.o. jako wykonawca, został nominowany do Finału Ogólnopolskiego Konkursu MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI w. dla obiektu pn: „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków Wierszyno”.


EKOWODROL POKAZAŁ W JUCHOWIE INSTALACYJNE MISTRZOSTWO, Prestiż 23 lutego 2019

27 lutego 2019

EKOWODROL Sp. z O.O. Koszalin, Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie

Od ponad 15 lat spółka EkoWodrol wykonuje również kompleksowo instalacje wewnętrzne w obiektach różnej skali – od domów jednorodzinnych po ekskluzywne apartamentowce.

Dobrym przykładem możliwości EkoWodrolu pod tym względem jest otwarty oficjalnie 14 lutego br. Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie pod Szczecinkiem.

Dawid Malinowski, zastępca dyrektora Działu Instalacji Wewnętrznych EkoWodrolu, relacjonuje: – Do realizacji zadania przystąpiliśmy we współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Budorama Roman Reszeta, któremu powierzyliśmy kompleksowe roboty stricte branży budowlanej. My zajęliśmy się tym, co umiemy najlepiej i co lubimy, czyli instalacjami wewnętrznymi, sanitarnymi i elektrycznymi.

http://prestizkoszalin.pl/2019/02/ekowodrol-pokazal-juchowie-instalacyjne-mistrzostwo/


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij