EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

MEDAL EUROPEJSKI 2016

09 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin

8 czerwca 2016 r. po raz dwudziesty siódmy w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich. EkoWodrol otrzymał medal za: „OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW MBR W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM - PROJEKT I WYKONANIE.”

Nominowany produkt (usługa lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Komisja Weryfikacyjna ocenia także czy, i w jaki sposób firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej - czy korzysta ze szkoleń, seminariów na temat gospodarki europejskiej, konsultacji i analiz prawnych, badań rynku itp.


CERTYFIKAT KOSZALIŃSKIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ

08 czerwca 2016

EKOWODROL Koszalin, Certyfikat Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Pan Lech Wojciechowski Prezes spółki EkoWodrol w Koszalinie po raz kolejny został członkiem Rady Koszalińskiej Izby Przemysłowo-handlowej w kadencji na lata 2016-2019. Rada KIPH jest kluczowym, decyzyjnym organem statutowym Izby.


TARGI IFAT 2016, MONACHIUM

29 maja 2016

09398_ifat

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie Światowych Wiodących Targów Ochrony Środowiska – Gospodarka Wodą, Ściekami, Odpadami i Surowcami - IFAT 2016, które odbędą się w dniach 30 maja – 03 czerwca 2016 r. w Monachium, jednym z największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie.

Podczas targów zaprezentujemy m.in. działający eksponat przepompowni pneumatycznej EPP objaśniający jej działanie.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij