EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

NOMINACJA ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2017

10 stycznia 2017

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, nominacja Orzeł Polskiego Biznesu 2017

Celem Konkursu jest promocja tych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, które zarządzane w sposób nowoczesny, reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu biznesu.


DOMY NA OSIEDLU NORWESKIM ROSNĄ W OCZACH

08 stycznia 2017

EKOWODROL Koszalin, Osiedle Norweskie

Norweski deweloper Firmus Group buduje w Koszalinie zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Niedaleko jeziora Jamno powstaje Osiedle Norweskie z 48 domami budowanymi w kilku etapach. Nabywcy wprowadzą się do swoich domów z urządzoną docelowo zielenią oraz pełną infrastrukturą osiedlową.

W ramach I etapu powstanie 6 domów, zakończenie tej fazy jest planowane na wiosnę 2017 roku. Osiedle Norweskie zaprojektował Adam Spychalski z koszalińskiej pracowni SAM Architekci, generalnym wykonawcą jest koszalińska spółka EkoWodrol, za wykonanie części wspólnych odpowiada firma Tebra.


KONTRAKT - BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ CETUŃ – ROSOCHA - POLANÓW

27 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin, podpisanie umowy

W dniu 23 grudnia 2016 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Polanowie, Burmistrz Grzegorz Lipski podpisał umowę z Prezesem firmy EkoWodrol, Lechem Wojciechowskim na realizację zadania: „Budowa kanalizacji sanitarnej Cetuń – Rosocha - Polanów”.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie kanalizacji sanitarnej długości ok.10 km z przepompowniami.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij