EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

REKOMENDACJA BCC

26 listopada 2015

EKOWODROL KOSZALIN rekomendacja BCC

EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie jest członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.


KONTRAKT - BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ WICIE WRAZ Z PRZESYŁEM DO MIEJSCOWOŚCI KRUPY

04 listopada 2015

EKOWODROL Koszalin podpisanie umowy - Krupy

Podczas piątkowej sesji Rady Gminy Darłowo odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Wójtem Gminy Darłowo Radosławem Głażewskim a Prezesem firmy EkoWodrol Lechem Wojciechowskim na inwestycję pod nazwą * „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Wicie wraz z przesyłem do miejscowości Krupy”*.

Inwestycja opiewa na kwotę 5 257 020,00 zł.

Kanalizacja będzie przebiegać przez miejscowości: Wicie, Palczewice, Kopań, Cisowo, Zakrzewo oraz Zielnowo.


CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI PŁATNICZEJ - Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform

29 października 2015

EKOWODROL Koszalin Certyfikat Wiarygodności Płatniczej Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform

Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2015-10-27 przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy.

Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona, jako dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij