EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

POLECAMY OrCal

01 sierpnia 2016

EKOWODROL Koszalin, OrCal odwkasza, użyźnia, odżywia nawóz organiczno-mineralny z aktywnym hydratem wapnia.jpg

Spółka EkoWodrol, po głębokiej analizie rynku dostępnych technik zagospodarowania osadu pościekowego z oczyszczalni ścieków, poleca technologię przeróbki osadu na nawóz organiczny OrCal.

OrCal to nawóz organiczno-mineralny z aktywnym hydratem wapnia.

Z dostępnych na rynku rozwiązań dla oczyszczalni poniżej 100.000 mieszkańców ta technologia zajmuje najmniej miejsca, jest stosunkowo prosta w obsłudze i konkurencyjna w kosztach eksploatacji.


CERTYFIKAT URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO - DOT. FLUOROWANYCH GAZÓW CIEPLARNIANYCH

05 lipca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego- gazy fluorowane cieplarniane

EkoWodrol Sp. z o.o. jest uprawniony do prowadzenia działalności w zakresie: "Instalowanie oraz konserwacja lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła."


ZWYCZAJNE ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW

28 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, zwyczajne zgromadzenie wspólników

27 czerwca 2016 roku w siedzibie Spółki EkoWodrol odbyło się zwyczajne zgromadzenie wspólników na zakończenie roku obrachunkowego.

Zatwierdzono m.in. sprawozdanie zarządu z działalności spółki oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok obrotowy a także udzielono absolutorium członkom zarządu z wykonania przez nich obowiązków.

Prezesem Zarządu ponownie został Pan Lech Wojciechowski

Należy zaakcentować bardzo dużą jednomyślność w głosowaniach wspólników.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij