EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

CERTYFIKAT ZŁOTY PŁATNIK 2015

28 kwietnia 2016

09390_euler_hermes_baner_1250x125_1

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza firma EkoWodrol Sp. z o.o. znalazła się ponownie w gronie kompetentnych i zaufanych firm i otrzymała Certyfikat Złoty Płatnik 2015.

W ramach Programu Analiz Należności, grupa ubezpieczeniowo-finansowa EURES HERMES wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, którzy osiągnęli najwyższe standardy dyscypliny płatniczej, spełniając wszystkie rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego.

EkoWodrol Sp. z o.o. uzyskała wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI) oraz rating na poziomie powyżej CCC, a wszystkie zobowiązania płatnicze były dokonane rzetelnie i terminowo.

Certyfikat ten jest doskonałą wizytówką potwierdzenia naszej pozycji dla obecnych, jak i również dla nowych kontrahentów.


OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW TYPU SBR W CZARNEM NOMINOWANNA DO MODERNIZACJI ROKU 2015

11 kwietnia 2016

EKOWODROL Koszalin, Modernizacja i rozbudowa miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Czarnem,  nominacja Modernizacja Roku 2015

Obiekt zrealizowany przez spółkę EkoWodrol pn. „Modernizacja i rozbudowa miejskiej Oczyszczalni Ścieków typu SBR w Czarnem” został zakwalifikowany przez Kapitułę Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2015 i Dziennik Rzeczpospolita do Finału XX Jubileuszowej Edycji Modernizacja Roku 2015.


NOMINACJA – EkoSymbol 2016

23 marca 2016

EKOWODROL  Koszalin, nominacja EkoSymbol 2016

EkoWodrol Sp. z o.o. została nominowana do tytułu EkoSymbol 2016.

Symbol 2016 to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od sześciu lat przez redakcję - wydawcę „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Ww. redakcja, pod auspicjami Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska nominowała naszą spółkę za istotny wkład w ochronę środowiska świadcząc usługi uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, instalacji wewnętrznych i sieci technologicznych na wysokim poziomie dostarczając innowacyjne produkty.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij