EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KONTRAKT – MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W CZAPLINKU – WODNIK

19 marca 2017

EKOWODROL Koszalin, podpisanie umowy na roboty budowalne w ramach projektu pn. Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik.

W dniu 17 marca 2017 roku w siedzibie Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego w Złocieńcu podpisano umowę na roboty budowalne w ramach projektu pn. "Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik" wybranym w drodze postępowania wykonawcą – konsorcjum trzech firm: EkoWodrol Sp. z o.o., Terlan Sp. z o. o oraz WUPRINŻ S.A., którego liderem jest EkoWodrol Sp. z o. o. w Koszalinie.

Ze strony Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego, jako Zamawiającego umowę podpisał Przewodniczący Zarządu Waldemar Włodarczyk oraz członek Zarządu - Stanisław Cybula, natomiast Inwestor tj. Gmina Czaplinek była reprezentowana przez Burmistrza Adama Kośmider.

Ze strony wykonawcy umowę podpisał Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EKOWODROL Sp. z o.o. Pan Lech Wojciechowski.

Na zaproszenie Zarządu Związku w uroczystości udział wzięła Pani Poseł na Sejm Małgorzata Golińska.


EKOWODROL: INNOWACYJNOŚĆ POPŁACA

02 marca 2017

EKOWODROL: INNOWACYJNOŚĆ POPŁACA, MIESIĘCZNIK PRESTIŻ nr 1, styczeń-luty 2017

Autor artykułu Andrzej Mielcarek - MIESIĘCZNIK MAGAZYN KOSZALIŃSKI PRESTIŻ nr 1, styczeń-luty 2017

http://prestizkoszalin.pl/2017/02/ekowodrol-innowacyjnosc-poplaca/


KONTRAKT – ROZBUDOWA I MODERNIZACJA KOMUNALNEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W TRZEBIATOWIE

22 lutego 2017

EKOWODROL Koszalin

W dniu 17 lutego 2017 r. w siedzibie ZWiK Trzebiatów Sp. z o.o. podpisano umowę na realizacje inwestycji pod nazwą „Rozbudowa i modernizacja komunalnej oczyszczalni ścieków w Trzebiatowie”, realizowanej ze wsparciem finansowym z NFOŚiGW w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (85% dofinansowania).

Umowa została podpisana uroczyście przez Prezesa Zarządu ZWiK Trzebiatów Sp. z o.o. Grzegorza Jelonka oraz przez Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EKOWODROL Sp. z o.o. Pana Lecha Wojciechowskiego.

Wykonawcą tego zadania wybrane jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EKOWODROL Sp. z o.o. z Koszalina – lider konsorcjum oraz „FAMBUD” – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. ze Skierniewic – partner konsorcjum.

Wybrana oferta opiewa na kwotę 11 844 000 zł netto (14 568 120,00 zł brutto).


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij