EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

ZWYCZAJNE ZGROMADZENIE WSPÓLNIKÓW

28 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, zwyczajne zgromadzenie wspólników

27 czerwca 2016 roku w siedzibie Spółki EkoWodrol odbyło się zwyczajne zgromadzenie wspólników na zakończenie roku obrachunkowego.

Zatwierdzono m.in. sprawozdanie zarządu z działalności spółki oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok obrotowy a także udzielono absolutorium członkom zarządu z wykonania przez nich obowiązków.

Prezesem Zarządu ponownie został Pan Lech Wojciechowski

Należy zaakcentować bardzo dużą jednomyślność w głosowaniach wspólników.


SPOTKANIE CZŁONKÓW KOSZALIŃSKIEJ LOŻY BCC W SIEDZIBIE EKOWODROL

17 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin, SPOTKANIE CZŁONKÓW KOSZALIŃSKIEJ LOŻY BCC W SIEDZIBIE EKOWODROL

W siedzibie firmy EkoWodrol Sp. z o.o. w dniu 16 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie członków Koszalińskiej Loży BCC.

W spotkaniu wziął udział Prezes BCC w Warszawie Pan Marek Goliszewski.

Na spotkaniu omawiano min. najważniejsze szanse i zagrożenia dla przedsiębiorców w latach 2016-2017 oraz wynikające z nich główne zadania BCC.

Ponadto przedsiębiorcom, którzy ubiegali się o nagrodę dla nowych produktów i usług ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski wręczono dyplomy i medale z brązu.

EkoWodrol Sp. z o.o. otrzymała medal za usługę: „OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW MBR W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM - PROJEKT I WYKONANIE.”

W spotkaniu uczestniczyli lokalni dziennikarze.


MEDAL EUROPEJSKI 2016

09 czerwca 2016

EKOWODROL Sp. z o.o. Koszalin

8 czerwca 2016 r. po raz dwudziesty siódmy w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich. EkoWodrol otrzymał medal za: „OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW MBR W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM - PROJEKT I WYKONANIE.”

Nominowany produkt (usługa lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Komisja Weryfikacyjna ocenia także czy, i w jaki sposób firma wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej - czy korzysta ze szkoleń, seminariów na temat gospodarki europejskiej, konsultacji i analiz prawnych, badań rynku itp.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij