EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

DOMY NA OSIEDLU NORWESKIM ROSNĄ W OCZACH

08 stycznia 2017

EKOWODROL Koszalin, Osiedle Norweskie

Norweski deweloper Firmus Group buduje w Koszalinie zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Niedaleko jeziora Jamno powstaje Osiedle Norweskie z 48 domami budowanymi w kilku etapach. Nabywcy wprowadzą się do swoich domów z urządzoną docelowo zielenią oraz pełną infrastrukturą osiedlową.

W ramach I etapu powstanie 6 domów, zakończenie tej fazy jest planowane na wiosnę 2017 roku. Osiedle Norweskie zaprojektował Adam Spychalski z koszalińskiej pracowni SAM Architekci, generalnym wykonawcą jest koszalińska spółka EkoWodrol, za wykonanie części wspólnych odpowiada firma Tebra.


KONTRAKT - BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ CETUŃ – ROSOCHA - POLANÓW

27 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin, podpisanie umowy

W dniu 23 grudnia 2016 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Polanowie, Burmistrz Grzegorz Lipski podpisał umowę z Prezesem firmy EkoWodrol, Lechem Wojciechowskim na realizację zadania: „Budowa kanalizacji sanitarnej Cetuń – Rosocha - Polanów”.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie kanalizacji sanitarnej długości ok.10 km z przepompowniami.


PODZIĘKOWANIE OD UCZNIÓW POLSKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIEJSCOWOŚCI PIKIELISZKI OKRĘG WILEŃSKI NA LITWIE

12 grudnia 2016

EKOWODROL Koszalin, podziękowanie Pikieliszki

Życie nie tylko po to jest, by brać

Życie nie po to, by bezczynnie trwać

I aby żyć, siebie samego trzeba dać… *

  • Stanisław Sojka

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij