EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

KONTRAKT - ROZBUDOWA UJĘCIA WODY WRAZ ZE STACJĄ UZDATNIANIA WODY W SIANOWIE

29 sierpnia 2017

EKOWODROL Koszalin, kontrakt - Rozbudowa Ujęcia Wody wraz ze Stacją Uzdatniania Wody w Sianowie

W dniu 25 sierpnia 2017 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Sianów podpisano umowę pn: Rozbudowa Ujęcia Wody Wraz Ze Stacją Uzdatniania Wody W Sianowie.


KONTRAKT - PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY W MYŚLIBORZU

18 sierpnia 2017

EKOWODROL Koszalin, kontrakt - Przebudowa i rozbudowa Stacji uzdatniania Wody w Myśliborzu

W dniu 17 sierpnia 2017 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Myślibórz podpisano umowę na Przebudowę i rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody w Myśliborzu w ramach realizacji Inwestycji pn.: Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Myślibórz.


KONTRAKT – ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W JUCHOWIE

07 lipca 2017

EKOWODROL Sp. z o.o. KOSZALIN, ZAZ w Juchowie

Kontrakt: "Zwiększenie dostępności usług społecznych na terenie Powiatu Szczecineckiego poprzez stworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Juchowie".

Zakład Aktywności Zawodowej powstanie w Juchowie koło Bornego Sulinowa z udziałem unijnych funduszy.

ZAZ oprze swoją działalność o rolnictwo i przetwórstwo ekologiczne. Oprócz działalności rolniczej i ekologicznej, ZAZ postawi na usługi związane z ochroną przyrody, pielęgnację otoczenia oraz rękodzielnictwo. Surowce do produkcji pochodzić będą z własnych upraw, jak również z gospodarstwa prowadzonego przez spółkę rolniczą Juchowo.

W nowym miejscu zatrudnionych zostanie 50 pracowników ze znaczną bądź umiarkowaną niepełnosprawnością, głównie intelektualną. Opiekę nad nimi sprawować będzie 16-osobowy personel. Dodatkowo podopieczni Zakładu zostaną objęci szkoleniami zawodowymi, które nie tylko podniosą ich kwalifikacje, ale także przygotują do zatrudnienia na otwartym rynku pracy.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij