EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

INFORMACJA O ZMIANACH ZACHODZĄCYCH W HURTOWNI MATERIAŁÓW INSTALACYJNYCH

02 października 2017

Walne Zgromadzenie Wspólników EkoWodrol Sp. z o.o. z dniem 01 października br. powołało Dyrektora Handlowego Pana Bogusława Czesnowskiego do pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej,doceniając jego doświadczenie oraz zdolności menadżerskie.

Dotychczasowe obowiązki przejmuje nasz Dyrektor Hurtowni Pan Robert Grabowski przy wsparciu Kierownik Hurtowni Pani Renaty Hnatio.

Robert Grabowski, tel. 607 287 728, email: robert.grabowski@ekowodrol.pl

Renata Hnatio, tel. 607-287-764, email: renata.hnatio@ekowodrol.pl


URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY 2017/18

27 września 2017

09790_zaswiadczenie_bcc_us

Zaświadczenie

Business Centre Club stwierdza, że EkoWodrol Sp. z o.o. wchodzi w skład kolegium typującego instytucje Krajowej Administracji Skarbowej do konkursu URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY 2017/18 organizowanego przez BCC i Ministerstwo Finansów.


SPOTKANIE BCC W EKOWODROL

22 września 2017

09782_logo_bcc_i_ekowodrol_koszalin

21 września w siedzibie EkoWodrol odbyło się spotkanie członków Koszalińskiej Loży Business Centre Club.

Podczas spotkania przedstawiciele Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprezentowali oferty dotyczące dotacji na szkolenia i na podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników udzielanych przez KARR S.A.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij