EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


Aktualności

CERTYFIKAT FIRMA PRZYJAZNA NAUCE

21 marca 2017

Certyfikat Firma Przyjazna Nauce , EKOWODROL Koszalin

Certyfikat za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego nt. „Zarządzania innowacjami w małych i średnich przedsiębiorstwach”.


KONTRAKT – MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W CZAPLINKU – WODNIK

19 marca 2017

EKOWODROL Koszalin, podpisanie umowy na roboty budowalne w ramach projektu pn. Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik.

W dniu 17 marca 2017 roku w siedzibie Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego w Złocieńcu podpisano umowę na roboty budowalne w ramach projektu pn. "Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik" wybranym w drodze postępowania wykonawcą – konsorcjum trzech firm: EkoWodrol Sp. z o.o., Terlan Sp. z o. o oraz WUPRINŻ S.A., którego liderem jest EkoWodrol Sp. z o. o. w Koszalinie.

Ze strony Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego, jako Zamawiającego umowę podpisał Przewodniczący Zarządu Waldemar Włodarczyk oraz członek Zarządu - Stanisław Cybula, natomiast Inwestor tj. Gmina Czaplinek była reprezentowana przez Burmistrza Adama Kośmider.

Ze strony wykonawcy umowę podpisał Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Inżynierii Środowiska EKOWODROL Sp. z o.o. Pan Lech Wojciechowski.

Na zaproszenie Zarządu Związku w uroczystości udział wzięła Pani Poseł na Sejm Małgorzata Golińska.


EKOWODROL: INNOWACYJNOŚĆ POPŁACA

02 marca 2017

EKOWODROL: INNOWACYJNOŚĆ POPŁACA, MIESIĘCZNIK PRESTIŻ nr 1, styczeń-luty 2017

Autor artykułu Andrzej Mielcarek - MIESIĘCZNIK MAGAZYN KOSZALIŃSKI PRESTIŻ nr 1, styczeń-luty 2017

http://prestizkoszalin.pl/2017/02/ekowodrol-innowacyjnosc-poplaca/


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij