EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


SPOTKANIE BCC W EKOWODROL

04 września 2017, autor: Sekretariat

09782_logo_bcc_i_ekowodrol_koszalin

Zapraszamy na spotkanie „Jak odnieść sukces na rynkach azjatyckich”.

Termin i miejsce: 21.09.2017 r. o godz. 13:00 - siedziba firmy EkoWodrol, ul. Słowiańska 13, Koszalin. Wstęp nieodpłatny po wcześniejszej rejestracji. Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa jest partnerem.

W imieniu Koszalińskiej Loży Business Centre Club zapraszamy członków KIPH na spotkanie pn. "Go Asia! Jak odnieść sukces na rynkach azjatyckich" organizowane we współpracy z Pekao S.A. Oddział Korporacyjny Koszalin. Podczas prezentacji przekazana zostanie Państwu wiedza i zaprezentowane narzędzia nt. ekspansji firm na ten odległy rynek. Podczas spotkania będziemy mieli możliwość zapoznać się z krótką prezentacją oferty dotacji na szkolenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, udzielanych przez KARR S.A.

Zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu proszeni są o potwierdzenie przybycia na adres e-mail: tadeusz.kaczanowski@bcc.org.pl lub tel. 793-230-525 do dnia 14 września.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij