EkoWodrol - Tworzymy przyjazne środowisko

Ekowodrol_50_lat

50 lat tradycji i doświadczenia

Wszystko zaczęło się od państwowego przedsiębiorstwa działającego od 1959 roku jako jednostka wyspecjalizowana w odwiertach studziennych... czytaj więcej


Jesteś tutaj:


BURSZTYNOWA MEWA

20 marca 2006, autor: Łukasz Ziomek

00286_dscf2133

Udział na XII Targach Budownictwa naszej ekipy z działów DH, PW i IT zakończył się dużym sukcesem - zdobyliśmy najwyższe wyróżnienie - BURSZTYNOWĄ MEWĘ przyznawaną tylko jednej firmie za najlepszy produkt prezentowany na targach.

Tym nagrodzonym produktem jest zawór zwrotny systemu SZUSTER.

Z tej okazji chciałbym szczególnie podziękować całej ekipie, która przygotowywała udział w targach oraz aplikację do nagrody.

Myślę, że na szczególne wyróżnienie zasługują - Bogusław Czesnowski, Maciej Kawa, Ewa Wawrzak (pomagała w aplikacji), Damian Ćwiek i pozostali pracownicy działu DH.

Odnotować należy także udział w targach naszego dwuosobowego działu IT - panów Grzegorza Pawlucha i Łukasza Ziomka. Obydwaj dzielnie próbowali zainteresować koszalińskie firmy i instytucje elektronicznym obiegiem dokumentów. Czy znajdą dla siebie klientów - zobaczymy. Jeno jest pewne - ich prezentacja pomogła napewno w polepszeniu wizerunku firmy EkoWodrol - jako stosującej najnowsze technologie i programy w zarządzaniu firmą.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij